دکوراسیون داخلی سبک عربی

سبک عربی در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی سبک عربی را در دکوساین بیشتر بشناسید. وقتی سبک های خاص را برای طراحی ترکیب می کنید، به عبارتی، پایه و اساس اولیه را تغییر ماهیت می دهید. دکوراسیون عربی مدرن که طرفداران خاص خودش را دارد و سبکی باشکوه به شمار می رود هم از این قاعده مستثنی نیست. طراحی داخلی عربی سبک مدرن دارای ترکیب های مختلف از طراحی های داخلی غیرعادی است که ترکیب می شود تا سبکی امروزی را به وجود آورند. طراحی داخلی و دکوراسیون عربی مدرن را می توان ترکیب کارآمدی از سبک های اسلامی، مراکشی و مدیترانه ای به همراه سبک انتقالی مدرنیسم دانست. هر کدام از این سبک ها دارای خصوصیات مختص به خودشان هستند، اما وقتی با هم جمع می شوند، می توانند اثر کاملا متفاوت و منحصر به فردی را ارائه دهند.

دکوراسیون داخلی سبک عربی

طراحی دکوراسیون عربی اشرافی و مجلل

اغلب افراد تمایل دارند برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود از سبک های دکوراسیون داخلی کشور های دیگر نظیر دکوراسیون اروپایی و دکوراسیون ترکیه ای و عربی و … استفاده کنند که هر یک از این دکوراسیون ها زیبایی و جذابیت خاصی را به فضای منزل می بخشند.  یکی از مهم ترین مشخصه های دکوراسیون های عربی بوجود آوردن فضایی آرامش بخش و دلنشین در فضای منزل است که این مشخصه ها به رفع استرس و تنش های روزانه افراد منزل کمک می کند.

 

 

. دکوساین طراح و مجری دکوراسیون داخلی سبک عربی | مشاوره و اجرا : 09124652496

 

رنگ ها در دکوراسیون سبک عربی

در دکوراسیون عربی رنگ ها با زمینه نسبتا خنثی به چشم می خورند و در این سبک دکوراسیون از رنگ های سنگین در همه قسمت های منزل استفاده نمی شود. در خانه ها با سبک دکوراسیون داخلی عربی اغلب برای همه قسمت های مختلف منزل از کف پوش و دیوار پوش با طرح هماهنگ و متناسب با یکدیگر استفاده می شود.

 دکوراسیون داخلی سبک عربی

مبلمان در سبک عربی

مبلمان یکی از مهم ترین وسایل در طراحی دکوراسیون داخلی منزل است در دکوراسیون های مجلل عربی از مبلمان لوکس و مجلل استفاده می شود.

در خانه های عربی همچنین از وسایل تزیینی در همه بخش های منزل بخصوص دکوراسیون سالن پذیرایی استفاده می شود که این وسایل تزیینی شامل تابلو های گرانقیمت و پرده های سلطنتی و مجلل و سماور و قهوه جوش های قدیمی و فرش ها و جاجیم ها و …. هستند.

 

 

. بیشتر بخوانید : دکوراسیون داخلی سبک آرت دکو

 

نورپردازی به سبک عربی

طراحی نورپردازی سهم بزرگی در ایجاد فضایی شیک و مجلل در سبک طراحی داخلی عربی دارد. توجه داشته باشید که در این سبک دکوراسیون منزل از نورپردازی پخش و ملایم در همه قسمت های منزل استفاده می شود.

 

 دکوراسیون داخلی سبک عربی

 

مشاهده نکات مهم، فیلم ها و تصاویر بیشتر در اینستاگرام : decosignco

 

 

مجموعه دکوساین با تکیه بر مهارت های مهندسی تیم خود با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های مشاوره، طراحی داخلی  و دکوراسیون داخلی،  معماری و معماری داخلی با کاربری های مختلفی همچون مسکونی، اداری، تجاری، تفریحی، ورزشی، اقامتی و …همراه است.