دکوراسیون داخلی موبایل فروشی

امروزه موبایل یا همان تلفن همراه جزو ضروری ترین وسایل روزمره در زندگی انسان ها شده است. پیشرفت هر روزه در این صنعت باعث رونق بسیار زیاد این بازار شده است و همین دلیل باعث شده است که روزانه فروشگاه های موبایل فروشی جزو شلوغ ترین و پر تردد ترین مغازه های هر شهر به حساب بیایند. اگر دوست دارید که با داشتن دکوراسیون و طراحی جذاب و خلاقانه مشتریان بیشتری را به فروشگاه خودتان جذب کنید لازم است که به نکات زیر توجه لازم و کافی را داشته باشید.

 

ویترین موبایل فروشی

اولین و شاید به نوعی بتوان گفت که مهمترین قسمت دکوراسیون مغازه موبایل فروشی ویترین ورودی فروشگاه است . مشتریان ترجیح می دهند که به مغازه ای وارد شوند که در دید اول دکور و ویترین زیبایی داشته باشد ، شاید آنها اصل و یا مرغوب بودن محصولات شما را از روی ویترین فروشگاه شما قضاوت کنند . پس اگر دوست دارید که مشتری به فروشگاه شما وارد شود باید در ابتدا از دکوراسیون و طراحی مناسبی برای ویترین خود انتخاب نمایید.

 

دکور فروشگاه موبایل

بهتر است که با توجه به پیشرفت هر روزه موبایل ها شما هم از یک دکور خلاقانه و مدرن برای فروشگاه خود انتخاب نمایید. وجود داشتن تناسب بین موبایل های به روز و دکوراسیون جذاب و به روز شما می تواند مشتریان را ترغیب به خرید کند . شما می توانید از ردیف های چوبی و یا شیشه ای که با نورپردازی مناسبی ان را تزیین کرده اید استفاده نمایید. بهتر است که ردیف هایی که انتخاب میکنید در دسترس مشتریان باشد ، چون امروزه مشتریان دوست دارند محصولات را از نزدیک ببینند و لمس کنند و از بین چند محصولی که در ذهنشان است یکی را انتخاب کنند.

شما میتوانید قسمتی را طراحی کنید و به روز ترین موبایل ها را درون آن قرار دهید و تمرکز ویژه ای با دکوراسیون و طراحی متفاوت بر روی این بخش داشته باشید.

 

نورپردازی موبایل فروشی

یکی از اصول مهم برای داشتن دکوراسیون جذاب در فروشگاه موبایل فروشی داشتن نورپردازی مناسب است.

بهتر است که به صورت مجزا برای هر محصولی که بر روی دکوراسیون قرار میدهید یک نور داشته باشید ، اما شاید این امر مورد پسند خیلی از طراحان نباشد. شما میتوانید برای نور پردازی سقف فروشگاه را کناف بندی کنید و یا با به کار بردن سقف کاذب بر روی فروشگاه ، نورپردازی کلی فروشگاه را انجام دهید . به این صورت که در تمامی فضاهای موجود در فروشگاه نور یکسانی داشته باشید. رنگ نور و میزان نوری که در فروشگاهتان انتخاب میکنید یک رابطه کاملا مستقیم با رنگ دکور و رنگ دیوار های فروشگاه شما خواهد داشت.

 

رنگ در دکوراسیون فروشگاه موبایل

در این نوع فروشگاه ها بهتر است که از رنگ های خنثی برای دیوار های خود و یا دیگر قسمت ها استفاده کنید ، این رنگ خنثی باعث می شود که محصولات شما به خوبی دیده شود و مشتریان چیزی را از قلم نیندازند.

 

چیدمان در فروشگاه موبایل

بسیاری از فروشگاه های موبایل فروشی در حال حاضر به صورت همزمان لوازم جانبی موبایل هم به فروش می رسانند. بهتر است جیدمان دکوراسیون شما به گونه ای باشد که قسمت فروش موبایل و لوازم جانبی از هم جدا باشند تا مشتریان شما سر در گم نشوند . ضمنا بهتر است که از دکوراسیون قسمت فروش موبایل و قسمت فروش لوازم جانبی از هم تفکیک شده باشند که مشتری به راحتی بتواند تشخیص دهد که هر قسمت مربوط به کدام قسمت است .

در طراحی دکوراسیون بخش لوازم جانبی باید دقت زیادی انجام شود که اجناس به صورت کاملا مجزا از هم و قابل تشخیص برای مشتریان باشند تا آنها بتوانند به راحتی لوازم جانبی مورد نظرشان را انتخاب نمایند .

 

فضای گفتمان

بهتر است که یک یک بخش از فروشگاهتان را به قسمت گفتگو و یا مشاوره اختصاص دهید. بهتر است که از دکوراسیون بسیار جذابی برای این قسمت استفاده کنید . میتوانید موبایل ها را در این قسمت در دسترس مشتریان قرار دهید تا بتوانند آنها را با هم مقایسه کنند و در صورتی که نیاز به مشاوره داشتند ، مشاوران شما بتوانند برای انها توضیحات لازم را ارائه کنند و مشتریان را در تصمیم گیری برای خریدشان راهنمایی کنند.

 

فضای انتظار

بهتر است با طراحی مناسب، قسمتی را برای استراحت کردن و منتظر ماندن مشتری در نظر بگیرید ، به این دلیل که شما مقداری به زمان نیاز دارید که این محصول را از انبار به فروشگاه منتقل کنید و مراحل انتقال مالکیت و تست موبایل را انجام دهید . بهتر است با طراحی و قرار دادن دکوراسیون مناسب با رنگ بندی و نورپردازی مناسب در این قسمت مشتری را به جهت خرید از فروشگاه خودتان آسوده خاطر کنید.

 

مشاهده نکات مهم، فیلم ها و تصاویر بیشتر در اینستاگرام : decosignco

 

مجموعه دکوساین با تکیه بر مهارت های مهندسی تیم خود با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های مشاوره، طراحی داخلی  و دکوراسیون داخلی،  معماری و معماری داخلی با کاربری های مختلفی همچون مسکونی، اداری، تجاری، تفریحی، ورزشی، اقامتی و …همراه است.